Instagram

Internets vieno!

Šodien internets ir milzīgs arsenāls dažādiem pakalpojumiem, bez kuriem mēs nevaram iedomāties savu dzīvi. Noteikti esi dzirdējis par Instagram, vai pat reģistrējies tajā. Varbūt tomēr nē? Tad noteikti arī Tevi ir piemeklējis visai populārais jautājums :,,Vai Jums ir Instagram?’’

Sākotnēji Instagram bija izmantojams tikai iPhone lietotājiem, bet pēc svarīgā notikuma telefonu aplikāciju pasaulē, jaunā Instagram versija ir pieejama arī Android lietotājiem, ļaujot iespēju piekļūt iPhone slēptajam auglim.

Instagram nav tikai viedtālruņu aplikācija, bet gan sociālais tīkls, ar iespēju dalīties ar attēliem, video, raidīt tiešraidi, līdzīgi kā Twitter. Citi Instagram lietotāji var Tev sekot, “laikot” tavas bildes un pierakstīt tām komentārus.

 1. time-line
  Okt, 2010

  Tika palaists sociālais tīkls ‘Instagram’’, kas tika radīts Kevina Saistroma un Maika Krīgera kopīgu interešu rezultātā.

 2. time-line
  2011

  Instagram pretendēja uz labākās mobilās lietotnes balvu TechCrunch vērtējumā, tomēr TechCrunch vietā, 2011.gada nogalē, tieši Apple nosauca Instagram par gada labāko lietotni.

 3. time-line
  2012

  Instagram guva milzīgu popularitāti aiz sevis pulcinot 100 miljonus aktīvo lietotāju.

 4. time-line
  Apr, 2012

  Facebook iegādājās Instagram, samaksājot par to rekordaugstu cenu – 1 miljardu ASV dolāru (523 miljonus latu)

 5. time-line
  2014

  Populāro attēlu un video sociālo tīklu Instagram ik mēnesi izmanto jau 300 miljoni aktīvo lietotāju.Kopumā servisā ir publicēti jau vairāk nekā 30 miljardi fotogrāfiju un katru dienu tiek publicēti 70 miljoni jaunu attēlu un aptuveni 2.5 miljardus reižu dienā tiek nospiesta "like" poga.

Instagram priekšrocības

Instagram ir viens milzīgs attēlu kopums, un attēls ir tas, kas visātrāk un efektīvāk spēj informāciju, sajūtas un noskaņu nodot skatītājam pāris sekunžu laikā.

profit

Instagram priekšrocības

Cilvēki vizuāli, ātri un efektīvi var aplūkot Tavas preces vai pakalpojuma jaunumus, aktualitātes un piedāvājumus.

profit

Instagram priekšrocības

Ir iespēja lietot ‘’hashtagus’’ jeb mirkļa birkas, kā arī pieminēt konkrētus Instagram lietotājus vai ietagot draugus fotoattēlos. Šī opcija veiksmīgi palielina tavu sekotāju skaitu lapai.

profit

Instagram priekšrocība

Ar Instagram palīdzību savas fotogrāfijas var publicēt arī citos sociālajos tīklos (Twitter, Facebook, Tumblr, draugiem.lv), tā panākot ‘’Es esmu VISUR’’, kas ir lielisks rīks sava biznesa reklamēšanai Interneta vidē.

profit
image
Saziņa

Sāc ar draugiem, sev interesējošiem un svarīgiem kontiem. Jo vairāk cilvēku zinās, ka esi Instagram aprindās, jo vairāk Tevi ievēros.

image
Draudzība

Komentē, ‘’tago’’ draugus, uzņēmumus, kopīgo interešu kontus arī savās bildēs. Sadarbojies ar citiem, Tu paplašināsi savu paziņu, klientu un atbalstītāju loku Instagram.

image
Laika izvēle

Kad lielākai daļai cilvēku ir brīvs laiks, kuru veltīt Instagram un citām aplikācijām? No rīta slēpjoties autobusa tumšakajā stūrī, pusdienlaikā, nervozi gaidot rindā tuvākajā kafejnīcā un, protams, vakarā pirms gulētiešanas. Nepalaid garām šīs izcilās diennakts stundas un Tavi klienti nepalaidīs garām Tevi.

Jeff Bezos, izpilddirektors Amazon.com

Ja Tu dari klientu nelaimīgu fiziskajā pasaulē, viņs varētu informēt par to vēl 6 draugus. Ja Tu dari klientu nelaimīgu internetā, viņš var to pateikt 6000 draugiem.

elements eye