Nomas mājas lapas izstrāde

Mājas lapas noma
Mājas lapas noma
Mājas lapas noma

Nomas mājas lapas izstrāde

Nomas mājas lapas izstrāde ir salīdzinoši mazpazīstams veids, kā izveidot mājas lapu ar ierobežotu budžetu. Ir vairāki iemesli, kāpēc Mēs ieteiktu izvēlēties šo Latvijā ne tik izplatīto pakalpojumu. Tā vietā, lai vienā vai divos maksājumos uz galda noskaitītu vairākus simtus vai tūkstošus, nomas mājas lapas izstrāde ir pielīdzināma ikmēneša telefona rēķinu apmaksai. Kuram gan mūsdienās nav telefons? Tagad Jums var būt arī sava mājas lapa! Svarīgi, Jums nav nepieciešams liels budžets, lai šo iespēju realizētu, turklāt Jums tāpat vienmēr būs iespēja jebkurā laikā mājas lapu nopirkt un papildināt. Nomas mājas lapas izstrāde ir lielisks atspēriens uzņēmējdarbības uzsākšanai!
Jautājumu gadījumā – ,Sazinieties ar Mums un saņemiet bezmaksas konsultāciju!

Galvenie iemesli par labu Nomas mājas lapas izstrādei

NAV nepieciešams liels budžets - vidēji ir nepieciešams 20x mazāks budžets, lai uzsāktu virtuālo biznesu. Pareizi pielietojot mārketinga stratēģijas, lapa spēs gūt ievērojamus panākumus;
Plaša mājas lapu izvēle - Jums nebūs jāpatērē laiks, enerģija, lai saprastu, ko tieši vēlaties. Izvēloties kādu no nomas mājas lapām, SmartBC komanda uzreiz pielāgos vizuālo izskatu Jūsu vajadzībām;
Nomas lapu var izpirkt jebkurā brīdī - Jums būs gana daudz laika, lai attīstītu savu lapu un izpirktu to, turklāt Mēs vienmēr esam gatavi pilnveidot un atjaunot Jūsu mājas lapu.
Draudzīgs arī sezonu pakalpojumiem – laivu noma vasarā pa skaisto Gaujas senleju vai slēpošana pa apsniguša trasi Kurzemē? Noma šajā gadījumā ir ļoti pretimnākoša, jo ļauj realizēt arī īstermiņa pārdošanu.

Nepieciešams izstrādāt nomas mājas lapu?

Nomas mājas lapas izstrādē varat izvēlēties dažādu veidu un stilu mājas lapas, lai Jums nav jāuztraucas par pašu izstrādes procesu, kas ir samērā dārgs prieks. Nomas variants ir izcils tiem, kas nespēj vai nevēlas ieguldīt lielus līdzekļus savas mājas lapas izstrādē. Nomu pārsvarā izvēlas tie uzņēmumi, kas darbojas sezonu ietekmē (piemēram, laivu noma vasaras sezonā) vai , kuri strādā ar specifisku, šauru klientu loku.

Kā tas strādā? – Izvēlieties sev, savam uzņēmumam jau gatavu, visatbilstošāko mājas lapas dizainu, Mēs 100% pielāgosim mājas lapas vizuālo noformējumu un saturu Jūsu uzņēmuma specifikai, neatkarīgi no tā, vai tas būtu autoserviss, viesu nams ezera piekrastē vai kafejnīca meža ielokā.
Mājas lapas noma
Drošība - stabils un uzticams apkalpošanas nodrošinātājs ar ilgtermiņa garantiju;
Idejas - Iepriekšēja pieredze un zināšanas rada inovatīvas idejas par labu Jūsu biznesam.
Darba kvalitāte - Ārējo (tehniskā kvalitāte: ātrdarbība, funkcionalitāte, drošība) un iekšējo procesu kvalitāte tiek ievērota pēc visiem kvalitātes standartiem
Elastīgums - Projektu kārtība, komunikācija, dokumentācija, tikšanās laiki -, pielāgojamies klientu ērtībām
Pilns serviss - Nodrošinām savus klientus ar nepieciešamajiem papildpakalpojumiem – saturu rakstīšana, hostingu, tulkošanas darbiem, photoshop utt.

NOMAS MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE -, SVARĪGI!

Nomas mājas lapas izstrāde ir jauns darbinieks Jūsu uzņēmumā, Jūsu bizness Jums būs pateicīgs!

Nekad neaizšausiet greizi Interneta veikala izstrāde ir jauns darbinieks Jūsu uzņēmumā, Jūsu bizness Jums būs pateicīgs!
Nepārmaksājiet Vai Jūs esat gatavs uzticēt savu biznesu Facebook lapai? Mājas lapa ir vienreizējs maksājums un sniedz Jums vēlamo informāciju Jums vēlamos veidos, investīcijas Jūsu darbiniekā (mājas lapā) ir investīcijas Jūsu biznesā!
Pieejamība Komunikācija ar klientiem nekad nav bijusi tiek vienkārša, informācija ir viegli pārvaldāma un ērti nododama klientiem.