Taktiski precīza projekta izveide

PPC

Kāpēc tas ir svarīgi?

Caur internetu var ne tikai iepazīstināt ar savu uzņēmumu, bet arī pārdot preces un pakalpojumus, un kas ir ne mazāk svarīgi – vienmēr atrasties kontaktā ar saviem esošajiem un jaunajiem klientiem.

image

Projekta sakne

Pašā pamatā, būvējot portālu, ir jāapzinās, kāds būs portāla mērķis, attiecīgi jau no lapas izstrādes sākuma veikt nepieciešamos priekšdarbus.

image

Mērķu uzstādīšana

Kad portāla sakne ir zināma, pielāgojoties nepieciešamajām pamatīpašībām, izstrādājam tehnisko risinājumu un pilnveidojam portāla iekšējo, un ārējo SEO, stingri pievēršot uzmanību lapas saturam, kas ir ļoti būtiski attiecībā pret googli.

image

Reklāmas stratēģija

Analizējot konkurenci, pašreizējo interneta lietotāju īpatnības un googles populārākos meklējum-vārdus, izvērtējam ar kādiem IT resursiem piesaistīsim organiskos apmeklētajus.

image

Apkalpošana

Kad projekts ir tehniski gatavs un attiecīgais reklāmas modelis iedarbināts, projektam nepieciešama stingra uzmanība un sistemātiska analīze, lai izprastu rezultātus un spētu tos vēl vairāk uzlabot. Šis lauciņš paliek Mums!

82
%
Latvijā izmanto internetu
446 800
Caur planšeti
848 800
Internetu lieto telefonā
1 457 800
Aktīvie lietotāji internetā

Datu avots: Gemius Latvija dati 03.2017.

Mūsu klienti par šo taktiku

Apzinoties, ka mērķis bija ne tikai Rīga, bet gan visa Latvija, tad pilnīgi pareizi bija izvēlēties šo taktiku, jo beidzot esam sasnieguši sev uzstādīto mērķi, un ērti esam pieejami visiem un visur.
author
www.ekoforest.lv

Mūsu klienti par šo taktiku

Laiks ir nauda, tikai ne šajā gadījumā! Vairāk kā 6 mēnešus kopīgiem spēkiem strādājam pie Mūsu projekta, lai sekmīgi to pilnveidotu un efektīvi sasinhronizētu ar Mūsu Facebook lapu, un Googli.
author
www.astramotors.lvt

Mūsu klienti par šo taktiku

Jau no pirmās dienas, uzmanīgi sekojot līdzi norādījumiem un kopīgi izstrādātai stratēģijai, esam panākuši sev uzstādīto mērķi. Lieliski, Mūsu vietā tagad runā arī Facebook.
author
ecolife.no

Mērķis attaisno ieguldījumu

Katrs projekts tiek veidots ar pozitīvi lādētu enerģiju un mērķi, lai lapas apmeklētāji būtu patīkami pārsteigti viesojoties Tavā portālā.