Individuālu & sarežģītu mājas lapu izstrāde

Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide

Individuālas responsīvās mājas lapas izstrāde

Mājas lapa tiek izstrādāta atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, paralēli vadoties pēc jaunākajām mājas lapu izstrādes tendencēm. Individuāli izstrādāta mājas lapa ir veids kā piesaistīt klientus, attīstīt attiecības ar esošiem klientiem, informēt citas mērķauditorijas, radīt profesionālu uzņēmuma tēlu, ieiet jaunos tirgos, atvieglot pārdošanas procesu, uzlabot SEO pozīcijas un mājas lapas apmeklētību. Individuāla tipa mājas lapas tiek izstrādātas uz CMS un WordPress bāzes tā, lai tās būtu pieejamas arī uz jebkuras mobilās ierīces un platformas.
Jautājumu gadījumā – Sazinieties ar Mums un saņemiet bezmaksas konsultāciju!

Kam ir nepieciešama Individuāla tipa mājas lapas izstrāde?

Individuāla un pārdotspējīga korporatīvā mājas lapa tiek izstrādāta tiem uzņēmumiem, kam nepieciešams individuāls risinājums, ar unikālu dizainu un precīzu funkcionalitāti , kas var ietvert sevī īpašas sadaļas un tehniskus risinājumus, kā piemēram, dizains atbilstoši stila grāmatai vai Jūsu vadlīnijām, notikumu kalendārs, aptaujas, baneri, vairāku valodu arhitektūra, atvērta informācija par uzņēmumu, filiāļu karte, karjeras sadaļa un citas biznesam nozīmīgas ekstras.

Kāpēc pasūtīt individuālu mājas lapu?

Individuāli izstrādāta mājas lapa sevī iekļauj principā visu, kas nepieciešams mūsdienīgai mājas lapai Jūsu biznesa attīstībai Interneta vidē, mājas lapa dod rīcības brīvību, atņemot pusi darbu un bonusā sniedzot visiem tik svarīgo ‘dzīves detaļu’ -, laiku! Mājas lapas izstrāde savam darba devējam (respektīvi, Jums) garantēti nes pienesumu, stāstot par Jūsu biznesu, pakalpojumiem Jūsu vietā. Individuāla tipa mājas lapas sevī ietver:
*vairāku līmeņu navigāciju;
* iespēja pievienot neierobežotu sadaļu un apakšsadaļu skaitu;
*Iespēja individuāli pārvaldīt savu portālu;
*Jaunumu, sadarbības partneru vai reklāmas zona. Google karte, apmeklētāju statistika.
*Pielāgots administrācijas panelis;
*unikāls dizains, kas ir responsīvs jebkādām iekārtām (IOS; Android utt.)
*ar nākotnes iespēju pilnveidot un uzlabot portālu.

Mājas lapas izveide
Drošība - stabils un uzticams apkalpošanas nodrošinātājs ar ilgtermiņa garantiju;
Idejas - Iepriekšēja pieredze un zināšanas rada inovatīvas idejas par labu Jūsu biznesam.
Darba kvalitāte - Ārējo (tehniskā kvalitāte: ātrdarbība, funkcionalitāte, drošība) un iekšējo procesu kvalitāte tiek ievērota pēc visiem kvalitātes standartiem
Elastīgums - Projektu kārtība, komunikācija, dokumentācija, tikšanās laiki -, pielāgojamies klientu ērtībām
Pilns serviss - Nodrošinām savus klientus ar nepieciešamajiem papildpakalpojumiem – saturu rakstīšana, hostingu, tulkošanas darbiem, photoshop utt.

INDIVIDUĀLAS MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE -, SVARĪGI!

Sasniedz potenciālos klientus, kas atrodas dažu kilometru attālumā no Tava uzņēmuma, vai rādi reklāmas konkrētos reģionos vai valstīs

Nekad neaizšausiet greizi Korporatīvās mājas lapas izstrāde ir jauns darbinieks Jūsu uzņēmumā, Jūsu bizness Jums būs pateicīgs!
Nepārmaksājiet Vai Jūs esat gatavs uzticēt savu biznesu Facebook lapai? Mājas lapa ir vienreizējs maksājums un sniedz Jums vēlamo informāciju Jums vēlamos veidos, investīcijas Jūsu darbiniekā (mājas lapā) ir investīcijas Jūsu biznesā!
Pieejamība Komunikācija ar klientiem nekad nav bijusi tiek vienkārša, informācija ir viegli pārvaldāma un ērti nododama klientiem.