INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDE

Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide

Interneta veikala izstrāde

Lemjot par sava uzņēmuma paplašināšanos, izmantojot katru iespēju, Interneta veikals garantēti kļūs par jaunu darbinieku Jūsu uzņēmumam, kas sistemātiski skaidros, rādīs, prezentēs un palīdzēs pārdot produktus Jūsu vietā, saudzējot enerģiju un dārgo laiku! Interneta veikala izstrāde ir nozīmīgs solis biznesā ne tikai veikaliem, kas orientēti uz tirdzniecību internetā, bet arī uzņēmumiem ar B2B precēm, kas parasti ir tehniski sarežģīta produkcija (sakaru iekārtas, būvniecības tehnika, autonomās ražošanas iekārtas utt.). Interneta veikalu izstrāde samazina darba apjomu darbu, uzlabo produktivitāti, palielina peļņas apmērus. Aktuālās cenu lapas un preču saraksti ir pagātnē, interneta veikals pelna visu cauru gadu, kā brīvdienās, tā svētku dienās, ir ērti lietojams, efektīvi strādā, ir salīdzinoši dārgs, bet ļoti ātri atmaksājas.
Jautājumu gadījumā – ,Sazinieties ar Mums un saņemiet bezmaksas konsultāciju!

Cik svarīga ir Interneta veikala izstrāde uzņēmumam?

Interneta veikala izstrādē pats galvenais ir lietošanas ērtība kā klientam, tā administratoram, veikalam ir jābūt maksimāli automatizētam un viegli saprotamam. Interneta veikals savu funkciju pildīs visu cauru gadu, dienu no dienas, jebkurā diennakts laikā. Ja korporatīvajām mājas lapām būtiska detaļa ir dizains un noformējums, tad Interneta veikals ir paredzēts pieticīgam noformējumam un neuzkrītošiem toņiem, nenomācot pircēja uzmanību, interneta veikalā preces ieņem galveno lomu, tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi sniegt padziļinātu informāciju par produkciju, pievienojot fotogrāfijas un teksta informāciju. Interneta veikala izstrāde ir Jūsu uzņēmuma ražošanas līdzeklis, kam ir jāstrādā stabili un ar garantiju, tāpēc neuzticiet savu interneta veikala izstrādi vienai personai vai vēl trakāk, izveidot bezmaksas interneta veikalu, tas nav domāts biznesam! Jūsu uzņēmuma drošība un vārds nav paredzēts, lai bāzētos uz bezmaksas interneta veikala platformas, uzticiet to speciālistiem un naktīs gulēsiet mierīgi!

Kas ietilpst Internata veikala izstrādē?

Interneta veikals tieši tāpat kā kaķis prasīs turpmākas investīcijas, vēlams regulāri atjaunojot informāciju, uzlabojot tehnisko pusi, veikt ikmēneša atjauninājumus, nodrošināsim Jūs ar ikmēneša atskaitēm, ērti sekojot līdzi izmaiņām un iespējām. Būtiska interneta veikala detaļa ir klientu atsauksmes, Interneta veikalā ir grūti saprast un izjust preces kvalitāti, tieši tāpēc citi klienti spēs vadīties un uzticēties Jūsu veikalam vadoties pēc citu pircēju atsauksmēm par jūsu precēm.
Interneta veikala izstrādē ietilpst:
*Preču katalogs (padziļināta informācija par katru produktu)
*Pirkumu grozs (vairākas preces vienā pirkuma reizē)
*Lietotāju reģistrācija (ērta iepirkšanās un komunikācija)
*Aktuālie piedāvājumi (izcelt saistošākās preces)
*Meklēšana (ātri atrast interesējošākos produktus)
*E-pasta kontaktforma (pircējiem viegla komunikācija ar Jums)
*Iespēja mainīt dizainu (izstrādā pēc klientu vēlmēm)
*Rēķinu ģenerēšana un administrēšana
* Uzņēmuma apraksts un kontakinformācija utt

Mājas lapas izveide
Drošība - stabils un uzticams apkalpošanas nodrošinātājs ar ilgtermiņa garantiju;
Idejas - Iepriekšēja pieredze un zināšanas rada inovatīvas idejas par labu Jūsu biznesam.
Darba kvalitāte - Ārējo (tehniskā kvalitāte: ātrdarbība, funkcionalitāte, drošība) un iekšējo procesu kvalitāte tiek ievērota pēc visiem kvalitātes standartiem
Elastīgums - Projektu kārtība, komunikācija, dokumentācija, tikšanās laiki -, pielāgojamies klientu ērtībām
Pilns serviss - Nodrošinām savus klientus ar nepieciešamajiem papildpakalpojumiem – saturu rakstīšana, hostingu, tulkošanas darbiem, photoshop utt.

INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDE -, SVARĪGI!

Sasniedz potenciālos klientus, kas atrodas dažu kilometru attālumā no Tava uzņēmuma, vai rādi reklāmas konkrētos reģionos vai valstīs

Nekad neaizšausiet greizi Interneta veikala izstrāde ir jauns darbinieks Jūsu uzņēmumā, Jūsu bizness Jums būs pateicīgs!
Nepārmaksājiet Vai Jūs esat gatavs uzticēt savu biznesu Facebook lapai? Mājas lapa ir vienreizējs maksājums un sniedz Jums vēlamo informāciju Jums vēlamos veidos, investīcijas Jūsu darbiniekā (mājas lapā) ir investīcijas Jūsu biznesā!
Pieejamība Komunikācija ar klientiem nekad nav bijusi tiek vienkārša, informācija ir viegli pārvaldāma un ērti nododama klientiem.