Sociālo tīklu administrēšana

Sociālo tīklu administrēšana

Ja Tevis nav sociālajos tīklos, Tevis nav vispār! Tāpat kā par māju, mašīnu un mūsu privātām lietām, arī par sociālo tīklu profiliem un biznesa lapām, ir nepieciešams parūpēties.

service

Facebook

Vai Tu lieto Facebook? Ģeniālās idejas autors Marks Eliots Zakerbergs savā tīklā ir ievilinājis 1/8 daļu pasaules iedzīvotāju, pāris gadu laikā kļūstot no maza kodēšanas projekta par pasaulē lietotāko sociālo tīklu - Facebook.

service

Twitter

Uzņēmēji Twitter izmanto attiecību veidošanā, zīmola menedžmentā, klientu apkalpošanā un sabiedriskajās attiecībās. Meklē jaunākās, karstākās un svaigākās ziņas, svarīgu informāciju, izklaidējošu informāciju, kā arī mārketinga instrumentu komunikāciju ar saviem klientiem iekš Twitter.

service

Youtube

Youtube – No divu Paypal darbinieku idejas, kur dalīties ar uzfilmētiem video līdz pat lielākajam video servisam pasaulē. YouTube ir paziņojuši, ka katru dienu šajā servisā tiek noskatīts viens miljards stundu dažādu video.

service

Draugiem

Draugiem.lv ir pašmāju radīts portāls, kas aiz sevis sapulcēja 86,9 % Latvijas iedzīvotāju, kļūstot par populārāko sociālo tīklu Latvijas robežās, līdz brīdim, kad 2014.gadā Facebook izcīnija šo godpilno vietu

service

Instagram

Svarīgi! Instagram tagad dod iespēju izstrādāt arī biznesa profilus, ļaujot lietotājiem vieglāk kontaktēties ar biznesa profiliem, norādot uzņēmumu profilus. Biznesa kontu uzturētājiem tiek nodrošināta plašāka statistika par konta apmeklētājiem.

image
Plānojam&Analizējam

Balstoties uz klientu vēlmēm un Mūsu pieredzes, izstrādājam uzņēmumam stratēģiski piemērotāko sociālā tīkla biznesa lapas platformu.

image
Esi pamanāms

Parūpēsimies, lai Tavs bizness ir brīvi pieejams visai pasaulei, un uz Tevi vairs neiedarbosies sauklis ‘’Ja neesi sociālajos tīklos, Tevis nav vispār’’. Tagad Tu būsi klientam tuvāk kā vēl nekad.

image
Automatizācija

Ļauj savai facebook lapai runāt visur! To ir iespējams sasinhronizēt ar Tavu mājas lapu, ar Googli un visiem pārējiem rīkiem, ļaujot visam strādāt vienā sistemātiskā ķēdē.

image
Īstajā vietā un laikā

Iespēja ātri paziņot par uzņēmuma jaunumiem ,produktiem vai pakalpojumos, vai vienkārši esi Tuvāk savam klientam,un apsveic tos svētkos.

image
Komunikācija

Nodrošinām personiskāku komunikāciju ar sekotājiem un klientiem, garantējot ātrus veidus kā atbildēt uz klientu jautājumiem. Palīdzam izzināt informāciju par klientiem, viņu vēlmēm un sniegt atbildes uz jautājumiem, kā privāti - tā publiski.

image
Pāri visam radošums!

Paraudzīsimies uz lietām no nedaudz cita skatu punkta, radot lietotājiem interesantu un vērtīgu saturu, kas piesaista uzmanību un rada pievienoto vērtību zīmolam, uzņēmumam vai projektam.

Sociālo mediju mārketings

Sociālo mediju mārketings ir efektīvākais veids kā komunicēt ar jau esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus, turklāt, izmaksas ir salīdzinoši nelielas, bet rezultāts ir augstāks pat par sistemātisku radio vai TV reklāmu.