Standarta MĀJAS LAPU IZSTRĀDE

Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide
Mājas lapas izveide

standarta mājas lapas izstrāde

Standartu mājas lapu izstrāde ir veids kā piesaistīt klientus, attīstīt attiecības ar esošiem klientiem, informēt citas mērķauditorijas, radīt profesionālu uzņēmuma tēlu . standarta mājas lapu izstrāde ir veids kā piesaistīt klientus, attīstīt attiecības ar esošiem klientiem, informēt citas mērķauditorijas, radīt profesionālu uzņēmuma tēlu, ieiet jaunos tirgos, atvieglot pārdošanas procesu, uzlabot SEO pozīcijas un mājaslapas apmeklētību. Standarta mājas lapas tiek izstrādātas uz CMS un WordPress bāzes tā, lai tās būtu pieejamas arī uz jebkuras mobilās ierīces un platformas.
Jautājumu gadījumā – ,Sazinieties ar Mums un saņemiet bezmaksas konsultāciju!

Kāpēc uzņēmumam nepieciešama standarta mājas lapas izstrāde?

Nav noslēpums, ka standarta mājas lapas izstrāde ir neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa, pievilcīga mājas lapa ir viens no efektīvākajiem veidiem, lai potenciālajiem klientiem sniegtu profesionālu iespaidu un radītu uzticēšanās sajūtu . Mājas lapa ir lielisks biznesa rīks tiem, kas vēlās palielināt klientu loku arī ārpus pilsētas un valsts robežām, ar standarta tipa mājas lapu Jūs savu uzņēmumu nodrošināsiet ar jaunu darbinieku , kas strādās bez elpas arī svētku dienās un brīvdienās, turklāt salīdzinājumā ar citām reklāmām, mājas lapa ir vieglāk atrodama internetā, lētāka par radio, TV reklāmu un sniedz padziļinātāku informāciju, Jūsu portāls būs nepārtraukta reklāma Jūsu uzņēmumam visa gada garumā, jeburā diennakts laikā.

Kas ietilpst standarta mājas lapas izstrādē?

Standartu tipa mājas lapas izstrāde ir svarīga uzņēmuma sastāvdaļa, tā nedrīkst izskatīties kā vienkārša butaforija , tai ir jāpilda svarīgas funkcijas, esot pieejamai, ātrai, unikālai, informātīvai, responsīvai, interaktīvai, stāstot par Jūsu uzņēmuma darba laiku, atrašanās vietu, pakalpojumu klāstu, cenām utt. Mājas lapai ir svarīgi izskatīties uzticamai, radot pozitīvu iespaidu par uzņēmumu , un jābūt optimizētai, lai viegli tiktu atrasta Googles meklētājā.
standarta mājas lapu izstrādē ietilpst:
*Pamata mājas lapu sadaļu skaits;
* Satura vadības sistēma
*Googles karte, apmeklētāju statistika;
*Pielāgota mobilajām ierīcēm;
*Profesionāls mājas lapas dizains no dizainu sagatavēm;

Majas lapas izveide
Idejas - Iepriekšēja pieredze un zināšanas rada inovatīvas idejas par labu Jūsu biznesam.
Darba kvalitāte - Ārējo (tehniskā kvalitāte: ātrdarbība, funkcionalitāte, drošība) un iekšējo procesu kvalitāte tiek ievērota pēc visiem kvalitātes standartiem
Elastīgums - Projektu kārtība, komunikācija, dokumentācija, tikšanās laiki -, pielāgojamies klientu ērtībām
Pilns serviss - Nodrošinām savus klientus ar nepieciešamajiem papildpakalpojumiem – saturu rakstīšana, hostingu, tulkošanas darbiem, photoshop utt.

standarta MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE -, SVARĪGI!

Sasniedz potenciālos klientus, kas atrodas dažu kilometru attālumā no Tava uzņēmuma, vai rādi reklāmas konkrētos reģionos vai valstīs

Nekad neaizšausiet greizi standarta tipa mājas lapas izstrāde ir jauns darbinieks Jūsu uzņēmumā, Jūsu bizness Jums būs pateicīgs!
Nepārmaksājiet Vai Jūs esat gatavs uzticēt savu biznesu Facebook lapai? Mājas lapa ir vienreizējs maksājums un sniedz Jums vēlamo informāciju Jums vēlamos veidos, investīcijas Jūsu darbiniekā (mājas lapā) ir investīcijas Jūsu biznesā!
Pieejamība Komunikācija ar klientiem nekad nav bijusi tiek vienkārša, informācija ir viegli pārvaldāma un ērti nododama klientiem.